Дніпро – туристичний флагман: у місті провели конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів

Дніпро – туристичний флагман: у місті провели конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів  - фото

Дніпро – туристичний флагман: у місті провели конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів - фото

Общество
25 февраля 16:45

25 лютого Дніпро як один із флагманів туризму провів онлайн-конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів – «Подорожі вихідного дня: екскурсійний туризм сезону 2021». На цей захід зареєструвалося понад сто людей з усієї країни.

Дніпро – туристичний флагман: у місті провели конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів  фото

«Туристичний інформаційний центр має на сьогодні передові позиції. Цьогоріч покращуватимемо діяльність. Ми заявляємо, що наше місто туристичне та варте відвідування!», – підкреслила Ольга Стасенко, начальниця Туристичного інформаційногоцентру.

Дніпро – туристичний флагман: у місті провели конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів  фото 1

Дев’ять гідів з Дніпра та один з регіону отримали сертифікати від асоціації. Серед них і Оксана Білоус. Вона розповідає: самі дніпряни вважають, що, крім заводів і ракет, нам хизуватися нічим, але це не відповідає дійсності.

«Хочу розвивати наш туристичний бізнес. Коли проводжу екскурсії для наших містян, люди відкривають для себе нове, хоч і все життя прожили тут. А тим, хто ступив уперше на землі Дніпра, пропоную побачити нашу набережну або історичне місце сили – Монастирський острів». Сертифікат від Всеукраїнської асоціації гідів дає можливість екскурсоводам стати до державного реєстру туристичних гідів і подавати екскурсійні маршрути на конкурси, зокрема європейські. «Ми довго йшли до того, щоб Дніпро зміг стати великим гравцем у всеукраїнському туристичному колі», – зазначила Ольга Філь, офіційна представниця Дніпровського осередку Всеукраїнської асоціації гідів.

Дніпро – туристичний флагман: у місті провели конференцію від Всеукраїнської асоціації гідів  фото 2
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях