Музей занимательной науки

Музей занимательной науки - фото

Музей - це цілий світ наукових забав для будь-якого віку.

Відвідавши Музей, кожен дорослий зможе отримати можливість повернутися в дитинство і заново відкрити для себе дивовижні властивості давно знайомих речей та явищ, дізнатися про них багато нового, а кожна дитина - своїми руками створити маленьке диво!

Музей занимательной науки фото

Якщо Ви готові дивуватися і пізнавати нове, якщо Ваша дитина допитлива та активна, якщо у неї запитань більше, ніж у Вас відповідей - Вам просто необхідно відвідати Музей цікавої науки - найдивовижніший музей нашого міста!

Тут гості стають безпосередніми учасниками пізнавального процесу і занурюються в чудовий світ оптики і магнетизму, електрики і механіки, ілюзій табагато чого іншого.

Музей занимательной науки фото

Ми перетворюємо навчання в творчість та гру. Кожна дитина прагне розгадати, що криється за дивом, творцем якого вона стала, та в доступній ігровій формі пізнає серйозні наукові закони.

Наш Музей - це єдиний у своєму роді Центр творчості в Дніпрі з яскраво вираженим науковим та експериментальним ухилом. Тут зібрано все необхідне для того, щоб прищеплювати дітям прагнення до знань і любов до Науки. Персонал нашого Центру робить все, аби підносити інформацію зрозумілою та доступною мовою, робити це весело, наочно і захоплююче, в атмосфері неформального тацікавого спілкування.

Музей занимательной науки фото

Для найменших відвідування нашого Центру стане незабутньою пригодою, що відкриває нові сторони предметів та явищ.

Гостей середнього і старшого шкільного віку чекає дивовижний світ наукових відкриттів і винаходів з різних розділів фізики. Юнаки зможуть краще зрозуміти та закріпити отримані в школі знання.

Музей занимательной науки фото

Дорослих також чекає чимало нового та цікавого. Адже кожен експонат нашого Центру з нового боку відкриває знайомі Вам явища.

Екскурсії проводяться досвідченими, доброзичливими екскурсоводами.

Для Вашої зручності ми проводимо циклічні екскурсії, що дозволяють Вам приєднатися до екскурсії в будь-який момент. Послідовність знайомства зекспонатами не має значення. Наші екскурсоводи з радістю познайомлять Вас з кожним експонатом, навчать з ними взаємодіяти і, звичайно, розкажуть про техніку безпеки.

Музей занимательной науки фото
  •  Вартість квитка - 130 гривень. У нас діють акції: купивши два квитки - вартість входу 120 гривень з людини. Якщо ви купуєте три і більше квитків - вартість з людини складе 110 гривень. Для дітей до трьох років - вхід безкоштовний.
  • Для колективних груп від 10 осіб діє пільгова ціна квитка - 70 гривень. (Потрібний попередній запис).
  • Музей цікавої науки "Удівляндія» працює по вихідних і святкових днях. У будні дні наші двері відкриті для екскурсій за попереднім записом для груп від 5 осіб.

Відвідування музею дітьми у віці до 14 років можливо тільки в супроводі дорослих.

Відвідайте експозицію і це стане незабутньою пригодою для дітей тадорослих.

У центрі міста Дніпро, на території Центрального ринку

Музей цікавої науки відкритий для всіх бажаючих щоденно!  

Критий ринок "Озерка" 2 поверх.
Режим роботи та довідки за телефоном: 099-273-86-62

Сайт
Facebook

Присоединяйтесь к соцсетям Vgorode.ua - Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях
Другие мероприятия