Docudays UA

Афиша - Клубное кино - Docudays UA

Афиша - Клубное кино - Docudays UA

DOCU/ХІТ в українських кінотеатрах

На що здатен внутрішній двигун?

Протягом літа Docudays UA покаже в українських кінотеатрах хіти цьогорічного фестивалю. Їхні герої – звичайні люди, які прагнуть змін. Ці історії – ілюстрація того, на що здатен їхній "внутрішній двигун", і черговий доказ – наш світ тримається на небайдужих людях. Чотири фільми розкажуть про пастора з Маріуполя, засновників Ґрінпіс, шерифів з українського села Cтара Збур’ївка та примарну Північну Корею.

DOCU/ХІТ – новий фестивальний проект, який згодом планує стати повноцінним прокатом документального кіно в Україні.

"Увесь час існування Docudays UA глядачі запитують, де й коли можливо переглянути фільми програми ще раз. Що робити, якщо хочеться поділитися з друзями, піти в кіно з родиною на мудрий і глибокий фільм. Цьогоріч ми пішли назустріч нашим глядачам: запускаємо фестивальний прокат DOCU/ХІТ і відтепер будемо показувати документальні фільми в кінотеатрах країни. Усі ці історії – улюбленці фестивалів, визнані професіоналами й глядачами", – розповідає pr-директорка Docudays UA Дар’я Аверченко.

У семи містах покажуть чотири фільми, що стали аншлаговими на нинішньому Docudays UA. Це "У променях сонця" Віталія Манського, "Українські шерифи" Романа Бондарчука, "Майже святий" Стіва Гувера і "Як змінити світ" Джеррі Ротвела.

На фільм-відкриття фестивалю "У променях сонця" Віталія Манського два дні тягнулися довжелезні черги. Для того, щоб знімати в одній з найзакритіших країн світу Північній Кореї, режисер згодився фільмувати за наперед написаним сценарієм про життя восьмирічної школярки в Пхеньяні. Утім місцеві партійні робітники навіть не могли уявити, яку "послугу" зробили Манському.

Docudays UA: фото 1Docudays UA: фото 1 Правда-кино

"Українські шерифи" Романа Бондарчука – призер найбільшого фестивалю неігрового кіно в Європі IDFA. Це історія про самоорганізацію громади в складний для країни час. Двоє шерифів зі Старої Збур’ївки, не чекаючи приїзду міліції чи інших служб порятунку, допомагають односельцям вирішувати будь-які проблеми.

Docudays UA: фото 2Docudays UA: фото 2 Правда-кино

Захопливий і відвертий "Як змінити світ" розповідає про ініціативу, що народилася силами кількох ентузіастів. 1971 року компанія друзів попливла до зони ядерних випробувань: їхній протест сколихнув світ, започаткувавши Ґрінпіс та визначивши сучасний рух зелених.

Docudays UA: фото 3Docudays UA: фото 3 Правда-кино

А от "Майже святий" – справжній трилер про український Маріуполь, який спродюсував найзагадковіший голлівудський режисер Терренс Малік. Головний герой – священик і місцевий авторитет Геннадій Мохненко – зробив собі ім’я, силоміць забираючи бездомних дітей-наркоманів з вулиць міста. Та із часом домівка для безхатченків перетворилася на Республіку Пілігрим, яка живе за власними законами.

Docudays UA: фото 4Docudays UA: фото 4 Правда-кино

Дніпропетровськ, кінотеатр "Правда кіно" (пр-т Газети "Правда", 86), 2-8 червня

 

Детальний розклад показів дивіться на сайті проекту

Присоединяйтесь к соцсетям Vgorode.ua - Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях