Пішохідна екскурсія «СТЕЖКАМИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО»

Афиша - Экскурсии - Пішохідна екскурсія «СТЕЖКАМИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО»

Афиша - Экскурсии - Пішохідна екскурсія «СТЕЖКАМИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО»

9 листопада о 14-00 до уваги мешканців Дніпропетровська буде представлена нова пішохідна екскурсія "Стежками Дмитра Яворницького". Постать видатного українського вченого, історика, археолога, фольклориста, першого директора Катеринославського історико-краєзнавчого музею (нині – Дніпропетровський історичний) Д.І. Яворницького є важливою для розуміння подій в історії міста 1905-1940 рр. Протягом цього періоду вчений відігравав ключову роль у громадському житті Катеринослава-Дніпропетровська, мешканці міста вже за життя називали його "живою легендою". Нова екскурсія є своєрідним доповненням до головної екскурсії по експозиції будинку-музею Д.І. Яворницького, що розповідає про життя та діяльність видатного українського вченого. Пішохідна екскурсія дозволить екскурсантам пройти стежками Дмитра Яворницького, щоб дізнатися більше про його долю, стосунки з людьми та громадську діяльність. Маршрут загалом повторює той шлях, яким Д.І. Яворницький ходив з будинку на роботу та на відпочинок. Він охоплює важливі об’єкти історичного центру Дніпропетровська, що пов’язані з життям та діяльністю вченого. Ці пам’ятки досліджувались Д.І. Яворницьким і описані в його останній ґрунтовній праці "Історія міста Катеринослава" (1937, вперше опублікована – 1989 р). Екскурсанти зможуть дізнатися про те, як змінювався вигляд Центрального парку імені Т.Г. Шевченка протягом століть, чи були підземні ходи під палацом князя Потьомкіна, звідки взялося Архієрейське провалля, де мешкав видатний природознавець І.Я. Акінфієв, яка доля спадщини Олександра Поля, де в Катеринославі стояв пам’ятник цариці Катерині ІІ та ін. Таким чином, пішохідна екскурсія "Стежками Дмитра Яворницького" може розглядатися як самостійна.

В подальшому екскурсія проводитиметься співробітниками будинку-музею Д.І. Яворницького 2 рази на місяць по неділях з 14 до 16 години.

Вартість квитків: 20 грн. – дорослий, 10 грн. – дитячий. Оплата у касі меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького. Збір екскурсантів у вестибюлі меморіального будинку-музею акад. Д.І. Яворницького (площа Шевченка, 5). Завершення екскурсії – біля пам’ятника Д.І. Яворницькому поблизу Дніпропетровського національного історичного музею (Карла Маркса, 16).

Попередній запис на пішохідну екскурсію за телефонами: 47-27-61, 47-27-33.

Інформаційний ресурс: http://museum.dp.ua, https://www.facebook.com/budynok

Пішохідна екскурсія «СТЕЖКАМИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО»: фото 1Пішохідна екскурсія «СТЕЖКАМИ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО»: фото 1 Мемориальный дом-музей Д.И. Яворницкого

 

Присоединяйтесь к соцсетям Vgorode.ua - Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях