План концертов Дома органной и камерной музыки на май

План концертов Дома органной и камерной музыки на май

 

05.05,
пт.,
18:00

До Дня пам’яті та примирення
"Музика вічності"
Солісти: 

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган), 
  • Богдан Коваль (орган),

Анастасія Боначова(музикознавець).
У програмі музика: У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Ф. Мендельсона, Е. Гріга.

06.05,
сб.,
15:00

"Органна мозаїка"
Солістка Олена Чернікова (орган, м. Київ)Олена Гамова (музикознавець).

06.05,
сб.,
18:00

"Моцарт і не тільки…"
Солісти: Олена Чернікова (орган, м. Київ)Лариса Роман (вокал).
Музикознавець — Анастасія Боначова.

 

07.05,
нд.,
11:00

"На концерт класичної музики в повзунках"
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),  
  • Марина Петренко (альт),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но), 

 з  інтерактивом "Професора Ноткіна" (С. Міледін), 
Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова, Дм. Шостаковича.

 

 

07.05,
нд.,
15:00

До Дня Матері
“Посвята Матері”
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Анна Лаппо (орган),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Богдан Коваль (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),

Сергій Міледін(художнє слово).

12.05,
пт.,
18:00

"Органні світи"
Солісти: Богдан Коваль (орган, ф-но),  Ксенія Бєлікова (орган),

У програмі музика: Й.С. Баха, Д. Букстехуде, Т. Альбіноні.

 

13.05,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт "Музичний код Й.С. Баха"
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу "ORFEUS",
  • дует акордеоністів "Монте-Карло",
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

 

13.05,
сб.,
18:00

“Сучасна музика в Древньому Храмі”
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Богдан Коваль (орган, ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),  
  • Ольга Зернаєва (флейта), 
  • дует акордеоністів "Монте-Карло",
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі класична музика та сучасні хіти.

 

14.05,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь "Музика для двох"
з інтерактивом розучування колискової 
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган), 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ірина Осенєва (скрипка), 
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Світлана Новак (вокал, бандура), 
  • Марина Петренко (альт),
  • Сергій Біленко (ф-но), Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Т. Альбіноні, С. Рахманінова.

14.05,
нд.
15:00

"Оркестр без оркестру"
Солісти:

  • Богдан Коваль(орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Ярослав Гнезділов (орган).

Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Мендельсона, Й. Пахельбеля.

 

16.05,
вт.
18:00

До Дня Європи
"У народів є Совісті мова"
Солісти:

  • Інна Радіновська (поетеса),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Ірина Осенєва (скрипка)

Музикознавець — Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Мендельсона, Й. Пахельбеля.

 

19.05,
пт.,
18:00

"Барочний Вівальді"
Солісти:  

  • Богдан Коваль (орган, ф-но), 
  • Ірина Осенєва (скрипка).

Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі всі "Пори року" А. Вівальді.

 

20.05,
сб., 
15:00

Спектакль-концерт "Магія мюзиклів"
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано), 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів "Монте-Карло",
  • ансамбль акапельного співу "ORFEUS",
  • Зінаїда Чепа (сопрано),  
  • Ольга Зернаєва (флейта), 
  • салонний оркестр  "Рапсодія" Вадима Жаворонкова,
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій   Біленко (ф-но),  
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

 

20.05,
сб., 
18:00

Сольний концерт Тетяни Улькіної
Мій пісенний розмай
За участі:

  • Ксенії Бєлікової (орган),
  • Ольги Кутакової (скрипка),
  • Олександра Благодарного (баритон),
  • Олександра Білоусова (ф-но),
  • Сергія Біленка (ф-но),

Художнє слово — Сергій Міледін.
У програмі музика: Й.С. Баха, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, В. Белліні, І. Кальмана,
 С. Гулака-Артемовського, А. Костецького.

 

21.05,
нд., 
12:00

З циклу абонементних концертів 
"Музична галерея"
"Поема музики та кольору"Репродукції картин М. Реріха та музика Й.С. Баха
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва(скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

 

21.05,
нд., 
15:00

 Прем’єр-концерт  "Вечір оригінальних дуетів"
Солісти:

  • народний  артист України Володимир Кошуба (орган, м. Київ), 
  • Катерина Баженова(ф-но),

Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі  музика: О. Гільмана, Л. Вєрна, Г. Смарта, Ф. Блісса, Р. Каррелла, Ч. Паркера,
 Дж. Гершвіна, Л. МакКічні .

26.05,
пт., 
18:00

"Старая, добрая Англия" 
Соліст Алан Саттон (орган). Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика англійських композиторів

27.05,
сб., 
15:00

“Улюблена музика популярних кінофільмів”
Камерний оркестр "Дивертисмент", диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
Солісти:

  • Наіра Арзуманян - соло скрипки, 
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Сергій Біленко (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика з кінофільмів: "Скрипаль диявола", "Леді в ліловому", “Гарі Потер”,“Гладіатор”,“Пірати Карибського моря”,“Зоряні війни”,“9 ?  тижнів”,“Хрещений батько”.

 

27.05,
сб., 
18:00

"Музика на “Біс”
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Богдан Коваль(орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),  
  • Ольга Зернаєва (флейта), 
  • дует акордеоністів "Монте-Карло",
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі класична музика та сучасні хіти.

 

28.05,
нд., 
12:00

“Музика лікує” з циклу "Музична терапія"
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Ірина Осенєва (скрипка), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Світлана  Новак (вокал, бандура),
  • Тарас  Скрипніков (кларнет), 
  • Олександр  Благодарний (тенор),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Пуленка.

 

28.05,
нд., 
15:00

Спектакль-концерт
"Чайковський. Серед шумного балу..."
Солісти: 

  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • салонний оркестр "Рапсодія" Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів "Монте-Карло",
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій  Біленко  (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу "ORFEUS",
  • Марія Лоленко (балет), 
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

 

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
5 мая - 28 мая, 15:00, 18:00
Адрес:
просп. Сергея Нигояна, 66
Телефон:
(0562)524108