План концертов Дома органной и камерной музыки на апрель

План концертов Дома органной и камерной музыки на апрель

"Музика на "Біс"
Солісти: народний артист України  Андрій Бабич(тенор), 
Зінаїда Чепа (сопрано),  дует акордеоністів “Монте-Карло”, Ольга Зернаєва (флейта), Галина Охотнік (сопрано), Світлана Новак (баритон), Ярослав Гнезділов  (ф-но), Анастасія Боначова(музикознавець).
У програмі класична музика та сучасні хіти.

01.04,
сб.,
18:00

"Улюблена класика"
Солісти: Ольга Зернаєва (флейта) та  струнний квартет D'Art — Марія Ємець (скрипка), Марія Обмелько (скрипка), Маргарита Ємець (альт),Ольга Луценко (віолончель).
    У програмі музика: К.В. Глюка, Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Л. Боккеріні, Т. Альбіноні, Ф. Шрьодера.

 

02.04,
нд.,
11:00

"На концерт класичної музики в повзунках"
Солісти: Богдан Коваль (орган), Тарас Скрипніков(кларнет), Вадим Жаворонков (акордеон), Тетяна Улькіна (сопрано),  Марина Петренко (альт), Ірина Осенєва (скрипка), Ярослав Гнезділов (ф-но),Олександр Білоусов (ф-но),   з  інтерактивом "Професора Ноткіна" (С. Міледін), Олена Гамова(музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, М. Римського-Корсакова.

 

02.04,
нд.,
15:00

“Тільки Бах...”
Камерний оркестр  "Дивертисмент", диригентзаслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник
Солісти: Анна Жаворонкова (альт), Олена Келер (ф-но), Олена Гамова (музикознавець).

 

07.04,
пт.,
18:00

"Повсюди Благовіст звучить"
Солісти: Богдан Коваль (орган, ф-но), Ярослав Гнезділов (орган, ф-но), Ксенія Бєлікова (орган),Олександр Благодарний (баритон),інструментальний квартет “Гармонія” під керівництвом Людмили Семенової.
Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Райнбергера, Т. Альбіноні.

 

08.04,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт "Музичний код Й.С. Баха"
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук(орган), 
Сергій Міледін (худ.слово), Олена Гамова (худ.слово), Тетяна Улькіна (сопрано), ансамбль акапельного співу "ORFEUS", дует акордеоністів "Монте-Карло", Галина Охотнік (сопрано),
Ольга Кутакова (скрипка), Ольга Зернаєва(флейта), Олександр Білоусов (ф-но), Вадим Клименко (скрипка).

08.04,
сб.,
18:00

Відкриття щорічного фестивалю “Квітень музичний-2017”
Імперія Органу
Соліст Алан  Саттон, Анастасія Боначова(музикознавець). 
У програмі музика: Й.С. Баха, А. Холінза, З. Едгара, П. Уітлока, Й. Райнбергера, Ю. Бенедікта, Т. Альбіноні, С. Шейдта.

 

09.04,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь "Музика для двох"
з інтерактивом розучування колискової 
Солісти: Анна Лаппо (орган),  Олександр Благодарний (баритон), 
 Галина Охотнік (сопрано), Тарас Скрипніков(кларнет), Ірина Осенєва (скрипка),  дует акордеоністів “Монте-Карло”, Світлана Новак(вокал, бандура),  Марина Петренко (альт), 
Сергій Біленко (ф-но), Олена Келер (ф-но), Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Т. Альбіноні, С. Рахманінова.

09.04,
нд.
15:00

"Органні світи"
Музика Нідерландів та Франції ХІХ-ХХ ст.
Солістка  Вероніка Струк(орган, м. Одеса), Олена Гамова (музикознавець).
У програмі музика: Я. ван Ейка, Я. Мілланда, Х. Андріссена, С. Франка, Г. П’єрне, Е. Жигу.

 

14.04,
пт.,
18:00

"Класичні полотна"
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Богдан Коваль(орган, ф-но),  Ярослав Гнезділов (орган, ф-но)
Тетяна Улькіна (сопрано), Олександр Благодарний(баритон),  Ірина Осенєва (скрипка). 
Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, Л. ван Бетховена, В.А. Моцарта, Ф. Шуберта, С. Рахманінова.

15.04,
сб., 
15:00

“Діалоги королів: Бах-Вівальді...”
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук(орган), Ольга Кутакова (скрипка).
 Олена Гамова (музикознавець).
У програмі прозвучать всі “Пори року” А. Вівальді.

 

15.04,
сб., 
18:00

Закриття щорічного фестивалю “Квітень музичний-2017”
“Від Барокко до Сучасності”
СолістиКсенія Бєлікова (орган), Анна Лаппо(орган), Богдан Коваль (орган).
Олена Гамова (музикознавець).
 У програмі музика: Й.Пахельбеля, Д.Букстехуде, Й.С.Баха, Ф.Мендельсона.

 

17.04,
пн., 
12:00

З циклу абонементних концертів 
"Під склепінням великих тих соборів, звучить орган, прославлений у віках"
"Собор Святого Петра" (м. Рим, Італія) 
Солісти: Анна Лаппо (орган), Олександр Благодарний (баритон), Вадим Жаворонков(акордеон), 
Тарас Скрипніков (кларнет), Галина Охотнік(сопрано), Ірина Осенєва(скрипка), Марина Петренко(альт),  
Богдан Коваль (ф-но), Олена Келер  (ф-но),Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, Дж. Верді, Б. Марчелло, Дж. Пуччіні.

17.04,
пн., 
15:00

"Орган+"
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук(орган),  Ольга Кутаковоа (скрипка), Тетяна Улькіна(сопрано), Сергій Міледін (худ.слово).
У програмі  музика: Й.С. Баха, Ш.М. Відора, С. Франка, Ф. Шуберта.

 

21.04,
пт., 
18:00

Сольний концерт дуету акордеоністів “Монте-Карло” Костянтина Іванченка та Сергія Жорова
"Тріумф акордеону" 
За участі: народного артиста України Андрія Бабича (тенор), Галини Охотнік (сопрано), Зінаїди Чепи (сопрано).
Художнє слово — Сергій Міледін.
У програмі музика: А. Вівальді -Й.С.Баха,  Й. Штрауса, В. Монті, П. Лещенка, С. Войтенко.

 

22.04,
сб., 
15:00

Спектакль-концерт "Магія мюзиклів"
Солісти: народний артист України Андрій Бабич(тенор), Ксенія Бєлікова (орган, вокал), Тетяна Улькіна (сопрано), Галина Охотнік (сопрано),  Олександр Благодарний (баритон), 
Тимур Парулава (тенор), дует акордеоністів "Монте-Карло", ансамбль акапель ного співу "ORFEUS", салонний оркестр  "Рапсодія" Вадима Жаворонкова, Зінаїда Чепа (сопрано),    Ольга Зернаєва (флейта),   Ярослав Гнезділов (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но), Сергій   Біленко (ф-но),     Олена Гамова (худ.слово), Сергій Міледин(худ.слово).

22.04,
сб., 
18:00

"Скрипковий дует"
Солісти: Ірина Осенєва (скрипка), Євгенія Перевєрзєва (скрипка), Ксенія Бєлікова (орган),Олександр Білоусов (ф-но). Музикознавець —Анастасія Боначова.
    У програмі музика: Дж. Каччіні, В. Белліні, В-А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, Ф. Пуленка.

 

23.04,
нд., 
12:00

“Музика лікує” з циклу "Музична терапія"
Соліст Анна Лаппо (орган), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Ірина Осенєва (скрипка),  Тетяна Улькіна (сопрано),Світлана  Новак (вокал, бандура), Тарас  Скрипніков(кларнет),  Олександр  Благодарний (тенор),Ярослав Гнезділов (ф-но), Олена Келер (ф-но),Анастасія Боначова (музикознавець).
У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса,  Ф. Пуленка.

23.04,
нд., 
15:00

"Органні шедеври" 
Солісти Ксенія Бєлікова (орган), Анна Лаппо (орган),Богдан Коваль (орган),  Ярослав Гнезділов (орган)
Анастасія Боначова — музикознавець.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й Пахельбеля, Е. Альбіноні, Ф. Мендельсона.

28.04,
пт.,
18:00

"Акорди весни"
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Олександр Благодарний (вокал, ф-но), інструментальний квартет "Гармонія" під керівництвом Людмили СеменовоїАнастасія Боначова (музикознавець).
У програмі: Й.С. Баха, Й. Штрауса, Дж. Верді, В-А. Моцарта.

 

29.04,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт
"Чайковський. Серед шумного балу..."
Солісти: заслужений артист України Надія Юрійчук(орган),  
салонний оркестр "Рапсодія" Вадима Жаворонкова, дует акордеоністів "Монте-Карло",Олександр Благодарний (баритон), Тетяна Улькіна(сопрано), Галина Охотнік (сопрано), Ольга Зернаєва (флейта), Ольга Кутакова (скрипка),Олександр Білоусов (ф-но), Сергій  Біленко  (ф-но), Ярослав Гнезділов (ф-но), Олена Келер (ф-но), ансамбль акапельного співу "ORFEUS", 
Марія Лоленко (балет), Олена Гамова (худ.слово), Сергій Міледин (худ.слово).

29.04,
сб.,
18:00

“Звуки Всесвіту в Органі”
Солісти: Ксенія Бєлікова (орган), Ярослава Гнезділов (орган), Богдан Коваль (орган).
 Анастасія Боначова — музикознавець.
У програмі музика: Й.С. Баха, Й Пахельбеля, Е. Альбіноні, Ф. Мендельсона.

 

30.04,
нд.,
12:00

З циклу абонементних концертів "Всією сім’єю до Органного залу"
"Від класики до сучасності"
Солісти: Богдан Коваль (орган), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Тарас Скрипніков (кларнет), Тетяна Улькіна (сопрано),Олександр Благодарний(баритон), Ірина Осенєва(скрипка), Ярослав Гнезділов  (ф-но), Олена Гамова(музикознавець).
У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Т. Альбіноні, С. Рахманінова.

30.04,
нд.,
15:00

Гала-концерт до 30-го ювілею Органної зали
“В святковому настрої”
Солісти: народний артист України Андрій Бабич(тенор), заслужений артист України Надія Юрійчук(орган), 
Ксенія Бєлікова (орган), Богдан Коваль (орган, ф-но),Ярослав Гнезділов (орган, ф-но), Олександр Білоусов (ф-но), Ольга Кутакова (скрипка), Тетяна Улькіна (сопрано), Галина Охотнік (сопрано),Олександр Благодарний (баритон), Зінаїда Чепа(сопрано), Ольга Зернаєва (флейта), Ірина Осенєва(скрипка), ансамбль акапельного співу "ORFEUS", салонний оркестр "Рапсодія" під керівництвом заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова, 
Художнє слово — Сергій Міледін та Олена Гамова

 

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
3 апреля - 30 апреля, 12:00
Адрес:
просп. Сергея Нигояна, 66
Телефон:
(0562)524108